Стислий огляд подій

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко провели виїзну нараду щодо функціонування дитячої дошкільної установи та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Забужжя Опільської сільської ради.

Спершу очільники завітали в місцевий дитячий садок, де оглянули приміщення, у яких займаються діти, а також харчоблок та ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу.

Після цього представники райради разом з директором комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколою Мисаком відвідали Забузьку ЗШ І-ІІІ ступенів. Директор навчального закладу Ольга Айриш у спілкуванні розповіла про проблеми, які є у школі: це відсутність актового залу, потреба у додаткових приміщеннях. Очільники оглянули класну кімнату, обладнану за програмою Нової української школи, стан інших навчальних класів, побутових приміщень, їдальні, відремонтовані санвузли, а також старе крило школи, яке перебуває в аварійному стані.

На завершення Микола Пасько запропонував директору дитячого садочка та голові Опільської сільської ради підготувати кошториси на ремонт санвузлів і на встановлення ігрового майданчика. Водночас директору Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів та керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» було дано доручення перевірити наявність правовстановлюючих документів на школу та акти виконаних робіт на попередні ремонти. Це дасть можливість визначити технічні завдання щодо виготовлення документів для проведення ремонту необхідних приміщень.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.