Головна / Стислий огляд подій / Насильство в сім’ї: причини та наслідки

Насильство в сім’ї: причини та наслідки

Такою була тема засідання лідерів учнівського парламенту, яке відбулося в Сокальській гімназії ім. Олега Романіва. Організували цей захід спільно відділи освіти та у справах молоді та спорту РДА. У засіданні взяли участь 20 лідерів учнівського парламенту із шкіл м. Сокальсмт. Жвирка, с.Тартаків та с. Забужжя, представники зі служби у справах дітей РДА та соціальні працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації. 

Координатор лідерів учнівського самоврядування, методист БДЮТ м. Сокаль Оксана Базилевич представила запрошених та надала їм слово. 

Зокрема, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Ольга Скребуха підкреслила, що у цьому році у відділ у справах молоді та спорту РДА надійшло 6 звернень про вчинення насильства в сім’ї щодо 16 дітей. 

"Сподіваємось, що нині ви отримаєте корисну інформацію, яку зможете передати іншим. Адже ви – лідери, і на вас покладаються великі надії",  сказала методист відділу освіти РДА Галина Матвіїв.

Менеджер зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західно-українського центру "Жіночі перспективи" Надія Костіна ознайомила з організацією, яку представляє, основна мета діяльності якої – вирішення соціальних проблем. Зокрема, насильство в сім’ї, запобігання торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності. В рамках цих напрямів вони надають послуги для потерпілих. Далі Надія Костіна провела з старшокласниками пізнавальний тренінг: "Насильство в сім’ї, причини та їх наслідки". Присутні отримали літературу та буклети про те, куди вони можуть звертатись у разі насильства в сім’ї, а це  відділ у справах молоді та спорту РДА  22157; служба у справах дітей РДА  72042; районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА  73009.  

Любов ПУЗИЧ. 

 

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!