Головна / Стислий огляд подій / Незвичайні батьківські збори у Стаївській школі

Незвичайні батьківські збори у Стаївській школі

 18 жовтня у Стаївській ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука було людно і гамірно. Осінній день  напрочуд гарним, як і настрій учнів та запрошених: татів, мам, бабусь та дідусів, а також учасників районного семінару керівників шкіл І-ІІ ступенів. Школа розквітла від радісних і привітних усмішок батьків та дітей. 

 
У рамках роботи батьківського всеобучу "Духовні обереги" відбулося родинне свято "Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти". Зворушливі слова учнівведучих про родинний затишок перепліталися з виступами учасників свята: піснями у виконанні вокального ансамблю дівчаток, солісток Марти Остапик, Вікторії Цекот з мамою Іванною, хореографічними композиціями учнів 4-5 класів, художнім читанням учнів 2-4 класів, запальною українською коломийкою (під керівництвом вчителів школи Л. О. Ганиш, С. Я. Гнідець, О. Б. Валько).
 
Батьки були не просто глядачами, але й учасниками свята. Цікаві конкурси для татусів засвідчили, що вони добре знають своїх дітей, їхні звички і захоплення. Заступник директора Л. Й. Скрип спільно з батьками розглянули педагогічні ситуації, у ході роботи  збудовано символічний будиночок щасливої родини, фундаментом якого обов’язково повинна бути любов, цеглинками  взаємне довір’я, повага, гармонія у сім’ї, стриманість і, звичайно, власний добрий приклад батьків.
 
На закінчення свята директор школи М. В. Ігнатюк подарувала всім присутнім буклети "Родина  школа любові", а також побажавши сім’ям миру і добра, наголосила, що знання свого родоводу, історичних і культурних надбань предків необхідне сьогодні не тільки для піднесення національної гідності, а й для використання кращих родинних традицій у сучасному житті.
 
Від імені учасників семінару керівників шкіл завідувач районним методичним кабінетом Г. В. Гібляк подякувала учням, вчительському та батьківському колективам за організоване родинне свято. Вона зауважила, що створення ефективної системи спільної роботи сім’ї та школи, використання нових, цікавих форм співпраці сприятиме передусім розвиткові особистості дитини, формуванню в неї активної громадянської позиції та патріотизму, умінню жити в гармонії з природою, громадою, родиною, з самим собою.   
 
 Ірина КОВАЛЬЧУК, голова батьківського комітету Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!