Головна / Стислий огляд подій / Невичерпне багатство душі людини

Невичерпне багатство душі людини

Прийшла весна. Під теплими сонячними промінчиками оживає природа. У час Великоднього посту оновлюються і людські душі. Кожен з нас замислюється над тим, що у житті найголовніше. Для когось на першому місці  матеріальні цінності, інші розуміють: Бог створив людину для того, щоб робити добро.

"Віддавай світові все найкраще, що в тебе є, і цього ніколи не буде достатньо. Однак віддавай світові все найкраще, що маєш",  казала мати Тереза.

Гадаємо, що ці слова є життєвим кредо директора ДВАТ "Шахта "Надія" Миколи Григоровича Криштопи (на знімку).

Серце Миколи Григоровича завжди відкрите для доброго і світлого. Невичерпне багатство душі такої Людини…

… І ось уже душа не тліє  палає свіча любові, бо живить її полум’я людська небайдужість, бажання допомогти, добре серце.

Протягом багатьох років він допомагає вихованцям та працівникам школи-інтернату: смачні гостинці до свят, незабутній відпочинок на узбережжі Чорного моря, організація цікавих екскурсій, матеріальна підтримка випускників, допомога у проходженні навчальної практики та працевлаштуванні.

Напередодні Великодня Микола Григорович від імені колективу шахти подарував вихованцям духовний куточок, де кожен зможе ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, матиме чудову нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно, попросити у Господа кращої долі.

Пасха для нас – відродження, наближення перемоги над собою, до світлих вчинків.

З нагоди Великодніх свят та Ваших уродин, Миколо Григоровичу, прийміть наші найкращі вітання, велику любов та безмежну вдячність. Сотні діточок, побожно склавши свої маленькі долоньки у щирій молитві, проситимуть у Господа благословення та ласки для Вас та Вашої родини.

Хай добро, яке Ви чините, воздається сторицею.

Олена ШАЛОВИЛО,
вчитель української мови та літератури Червоноградської школи-інтернату.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!