Головна / Стислий огляд подій / “Невідомі” особи привезли сміття на Сокальщину з львівськими чеками. Фото
Сміття зі Львова на Сокальщині

“Невідомі” особи привезли сміття на Сокальщину з львівськими чеками. Фото

Ось таку купу сміття сьогодні вночі привезли львівські спритники на Сокальщину.Цього разу ( бо вже колись висипали в Сокалі) вивантажили поблизу Реклинця.

Разом з депутатом Львівської обласної ради Сергієм Касьяном, головним редактором “Голосу з-над Бугу” , депутатом районної ради Василь Сорочук (дякую за фото), головою комісії з питань екології Андрієм Сенюком, депутатом райради Роман Волос, головою Реклинецької сільської ради Наталією Білань виїхали на місце події.

Поліція склала протокол,голова має звернутись до екологічної інспекції. Місцеві депутати збираються чергувати. Звертаюсь до всіх керівників місцевого самоврядування нашого району. Пильнуйте свої території. “Невідомий” мер намагається вирішити проблеми за рахунок інших. Але радий, що зустріч завершили позитивом.

Побували в дитячому садочку Реклинця, дах якого перекрито за рахунок мікропроекту минулого року, в народному домі, який ремонтуватимуть по мікропроекту цьогоріч, в бібліотеці,ФАПі, сільській раді.

Молода голова на свому місці, і роботи має на літа. Ну і на завершення- дорога Рава-Руська-Гайок, наш черговий головний біль. І дуже не хочеться додавати до нього львівське сміття.

Микола Пасько, Голова Сокальської районної Ради

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!