Стислий огляд подій

Про децентралізацію – з уст заступника голови ВР Оксани Сироїд

21 червня заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд побувала з робочим візитом на Сокальщині. Вона мала зустрічі з керівниками району, депутатами районної ради, керівниками місцевого самоврядування. 

О. Сироїд зазначила, що приїхала, аби почути думку представників місцевих громад, дізнатись про проблеми. Депутати цікавились питанням ремонту доріг, зокрема, чому місцеві, обласний бюджети, а також депутати райради на сесії скеровують на це чималі кошти, а у Держбюджеті не передбачено на ремонт доріг Сокальщини жодної копійки? Проблемним також є розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку. Чому Сокальський район проігнорували аж так, що нам не дістався на співфінансування жоден із п’яти представлених об’єктів? Депутати-аграрії Роман Шевчук, Михайло Веклин, Олег Іванчина просили підтримки в тому, щоб внести зміни в Податковий кодекс України, в частині, що стосується орендної плати за землі під господарськими дворами. Нині орендна плата становить 3%, а це досить значна сума, адже господарські двори – це приміщення тракторних бригад, корівників, інших об’єктів, це не земля, що її обробляють і з неї є прибуток. Олег Іванчина вручив заступнику голови Верховної Ради Оксані Сироїд документи, які треба доопрацювати і внести на розгляд Верховної Ради України. Депутати також говорили про горіння терикону поблизу Соснівки, про інфраструктуру на митному переході в Угринові та інше. 

Пізніше заступник голови Верховної Ради О. Сироїд у прес-центрі «Сокальщина» зустрілася з селищним та сільськими головами, обговорила насущні питання сьогодення, особливо – про децентралізацію. А також відповіла на запитання журналістів ТРК «Сокаль» та «Голосу з-над Бугу» (про це – в наступних номерах газети).

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.