Головна / Стислий огляд подій / Про додаткове надходження до бюджету Сокальського району

Про додаткове надходження до бюджету Сокальського району

12 березня на нараді щодо реєстрації платників податків за участю начальника ДПІ у Сокальському районі, в. о. начальника фінансового управління, бухгалтера ДП "Львіввугілля", яке вела голова РДА Н. Карташова, обговорювали питання щодо додаткових джерел надходжень  до районного бюджету та вжиття заходів для повернення зза меж району платників податків на доходи фізичних осіб і забезпечення зарахування цього податку до місцевих бюджетів за місцем їх розташування. А тут ви можете зробити .

Голова райдержадміністрації наголосила на необхідності активізації роботи з детінізації економіки та зі збільшення надходжень з податку з доходів фізичних осіб, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, а також вжиття заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів відповідно до показників економічного розвитку району.

За підсумками наради, Н. Карташова доручила ДП "Львіввугілля" працювати над погашенням недоїмки по податку з доходів фізичних осіб; ДПІ у Сокальському районі та фінансовому управлінню райдержадміністрації  покращити претензійнопозовну роботу з ліквідації заборгованості зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!