Головна / Стислий огляд подій / Про фізичне виховання дітей

Про фізичне виховання дітей

На виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України" та популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, в Сокальській НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей" відбувся "круглий стіл" на тему: "Вдосконалення системи фізичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах та розвиток дитячо-юнацького спорту".

Його учасниками були: заступник голови райдержадміністрації Лариса Фарин, методист відділу освіти Євген Борнак, вчителі фізичної культури та тренери, фізкультурно-спортивний актив району.

Є. Борнак інформував присутніх про зміни в навчальній програмі для п'ятих класів. Голова методоб'єднання вчителів фізичної культури району Ольга Лаговська доповіла про організацію Олімпійського тижня в навчальних закладах.

Директор ДЮСШ "Соколяни" Роман Плетінка у своєму виступі зазначив про досягнення учнів спортивної школи, а директор ДЮСШ "Буг" Василь Сидор ознайомив присутніх з Положенням про проведення першості шкіл Сокальського освітнього округу з футболу на приз "Шкіряний м'яч".

Вчителі фізичної культури Ольга Лаговська, Ольга Твердовська та Ігор Петришак відзначені грамотами Сокальської райдержадміністрації.

Вл. інф.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!