Головна / Стислий огляд подій / Про місцеве самоврядування в Україні

Про місцеве самоврядування в Україні

 Голові Львівської ОДА Костюку М. Д.

 
Начальнику фінансового управління Львівської ОДА Демківу О. І.
 
Копія: Голові Львівської обласної ради Панькевичу О. І.
 
Голові постійної комісії з питань бюджету,соціально-економічного розвитку та 
комунальної власності Качмарику Я. Д.
 
ЗВЕРНЕННЯ
 
Сокальська районна рада вимушена звернутися до Вас у зв’язку із ситуацією щодо не забезпечення Сокальською РДА виконання делегованих повноважень районної ради та рішень ради відповідно до ст. 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
 
Депутатами районної ради рішенням № 223 від 22 березня 2012 року було визнано роботу Сокальської райдержадміністрації по виконанню програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік та делегованих повноважень незадовільною. Із зміною керівництва райдержадміністрації стан справ не змінився на краще, а погіршився ще більше. 
 
Сокальська районна адміністрація та її структурний підрозділ, фінансове управління, ігнорують законні вимоги районної ради щодо звітів про виконання програм соціально-економічного розвитку району та, відповідно, районного бюджету. На сесію районної ради подаються не звіти, як цього вимагає Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", а інформації, повідомлення тощо. Дійшло до грубих порушень чинного законодавства України, відмови від звіту голови РДА, безпідставного невиконання рішень районної ради в частині делегованих повноважень, порушень Регламенту Со-кальської районної ради. 
 
Найбільш показовим фактом стало невиконання рішення районної ради № 292 від 22 серпня 2012 р. "Про внесення змін до районного бюджету Сокальського району на 2012 рік". Рішення, уточнене депутатами в межах фінансових призначень і пропозицій, обґрунтоване і законне, прийняте у відповідності до чинного законодавства, в порушення п. 1 ст. 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", не виконується. Це призводить до незадоволення роботою райдержадміністрації, створення соціальної напруги в районі через проблеми фінансування певних галузей, що передбачено цим рішенням.
 
На грані зриву участь Сокальщини в проектах ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" по напрямку відтворення методології МРГ. Дві громадські організації, які стали учасниками вказаного проекту, і потребують виділення коштів у відповідності до Угоди Проекту вже до кінця 2012 року, не знаходять підтримки та своєчасного обов’язкового співфінансування з районного бюджету по вині РДА. 
 
Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 3 ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" – "Місцеві органи виконавчої влади несуть встановлену законом відповідальність перед органами місцевого самоврядування за заподіяну місцевому самоврядуванню шкоду їх діями або бездіяльністю".
 
Просимо Вашого втручання щодо забезпечення діяльності Сокальської РДА в рамках чинного законодавства України, яке регулює діяльність місцевих райдержадміністрацій та взаємовідносин між органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями, а саме: дотримання та виконання ст. 1, 2, 29, 34-37 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 44, 64-67 та 71-73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту районної ради при організації роботи РДА, забезпечення виконання в повній мірі делегованих повноважень та прийнятих рішень районної ради.
 
В іншому випадку Сокальською районною радою будуть прийняті всі можливі заходи впливу згідно з чинним законодавством.
 
Зачитане від фракції «За зміни» в районній раді.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!