Стислий огляд подій

Про порушення прав засуджених в Сокальській ВК №47

У квітні поточного року під час проведення перевірки в Сокальській ВК №47 виявлено порушення кримінальновиконавчого законодавства в частині забезпечення прав засуджених на придбання продуктів харчування і предметів першої потреби в магазині установи. Зокрема, з’ясовано, що в установі відсутні ларьки, в яких засуджені мають право витрачати зароблені на виробництві установи кошти. Так, надана засудженим можливість купувати продукти харчування та предмети першої необхідності в торговельній мережі ВЛ №47, є одним із важливих факторів створення у них зацікавленості в результатах своєї праці на підприємстві установи, оскільки законом дозволяється здійснювати купівлю тільки на кошти, зароблені у виправнотрудовій установі.

Водночас, адміністрація установи самоусунулась від виконання вказаних вимог закону, у зв’язку з чим у Сокальській ВК №47 існує динаміка щодо зменшення працевлаштованих засуджених.

За результатами перевірки на усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності прокуратурою району внесено подання.

Олег ХОПТА, старший прокурор прокуратури Сокальського району.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.