Головна / Стислий огляд подій / Про новий склад громадської ради Сокальського району

Про новий склад громадської ради Сокальського району

12 березня відбулися установчі збори з обрання Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації. На початку засідання делегатам установчих зборів було представлено звіт ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради за період з 10 січня до 1 березня 2013 року.

До участі в установчих зборах запрошено 14 представників інститутів громадянського суспільства. Делегати установчих зборів обрали лічильну комісію, головуючою зборів  Мар"яну Яремчук, секретарем  Жанну Журавінську і затвердили порядок денний.
Відкритим голосуванням учасники зборів обрали Громадську раду в кількості 14 осіб.

На першому засіданні новообраної Громадської ради обрано керівний склад. Відкритим голосуванням вдруге головою Громадської ради обрали виконавчого директора Благодійного фонду "Карітас"Сокаль Мар"яну Яремчук, заступниками  представника "Молодіжного клубу інтелектуальнотворчої ініціативи "Мрія" Богдана Шклянку та голову Сокальської молодіжної громадської організації "Центр громадських досліджень" Віталія Комбеля, секретарем  уповноваженого представника філії КС "Вигода" Жанну Журавінську.

З інформацією про виконану роботу Сокальською РДА по виконанню рішень Громадської ради за період 20112012 років виступила керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич.

Члени Громадської ради вирішили провести наступне засідання у першій декаді квітня.

Любов ЛУЦІВ,
начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сокальської РДА.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!