Головна / Стислий огляд подій / Про покупку якісної шкіряної курточки в Києві

Про покупку якісної шкіряної курточки в Києві

Косуха – шкіряна куртка з накладними кишенями і асиметричною діагональної блискавкою. Це досить ексклюзивна і стильна річ. Дана куртка дуже популярна і добре захищає від вітру при їзді на байку. Спочатку косуху носили американські пілоти ВМФ. У наш час її носять для того, щоб виглядати стильно і класно.

Раніше куртку косуху вибирали, керуючись тільки одним критерієм – міцністю. У наш час до цієї шкіряній куртці існують дещо інші вимоги.

Отже, як же вибрати якісну “косуху” на, що звернути увагу.

Найперше потрібно знайти куртку, яка подобається особисто вам. Потім, слід також звернути увагу на якість. Куртка повинна бути виготовлена ​​тільки з високоякісної шкіри, тоді вона буде довговічною і міцною. Товщина шкіри повинна бути приблизно від 1.5до2мм. Не потрібно купувати куртку з тонкого матеріалу, тому як куртка пряме призначення косухи – це захист від вітру, дощу та інших погодних умов при їзді на мотоциклі. Саме тому дана різновид курток повинна мати добротний і міцний матеріал.

Дуже важливо також підібрати необхідний розмір. Якщо ви плануєте носити косуху в усі пори року, тоді потрібно підбирати розмір трохи більше, щоб в зимовий час можна було що – небудь піддягти.

В даний час асортимент подібного роду курток досить великий. Є косухи однобортні, двухбортние, з коміром і без нього, з хутром і.т.д.

Щоб придбати якісну косуху необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Таким матеріалом в даному випадку є шкіра.

Куртки косухи, як правило, виготовляють з коров’ячої шкіри, але далеко не вся шкіра має хорошу вичинку.

Шкіри для курток

Більшість косух виготовляють зі шкіри “Split Cowhide”. Дана шкіра порівняно недорога, але досить міцна і трохи жестковатая на дотик. Товщина складає приблизно 1-1.6мм.

“Top Grade” – шкіра трохи дорожче, але також досить міцна і більш м’яка.

“Naked Cowhide” – це одна з найдорожчих з різновидів коров’ячої шкіри, міцна, але в теж час м’яка і приємна на дотик.

“Pigskin” – тонка і нетривка шкіра. Ніколи не купувати куртки з цієї шкіри. Дана шкіра зустрічається досить часто і відноситься до числа китайських підробок. Відрізнити її легко вона дуже тонка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!