Стислий огляд подій

Про призов громадян на строкову військову службу

Витяг з наказу військового комісара СокальськоЧервоноградського об’єднаного районного військового комісаріату №87 від 27 серпня 2013 року.

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» від 9.11.2012 року №635/2012 з 1 жовтня по 30 листопада 2013 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю СокальськоЧервоноградського ОРВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 19941988 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до СокальськоЧервоноградського об’єднаного районного військового комісаріату 10 жовтня 2013 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і які постійно або тимчасово перебувають на території Сокальського району, міст Червонограда, Соснівки та смт. Гірник, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Микола ЛИСАК, військовий комісар СокальськоЧервоноградського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.