Стислий огляд подій

Обладнання для укриттів у школах і ремонт приміщень: UNICEF надасть чергову допомогу громадам Львівщини

Організація підтримує українців у таких галузях – соціальній, медичній, освітній. П’ять громад області вже отримали медичне обладнання для закладів охорони здоров’я. Це Бісковицька, Зимноводівська, Мурованська, Новояричівська, Судововишнянська.

Hа черзі – освітній напрям. Так, організація зацікавлена в очному навчальному процесі дітей і допомагатиме облаштовувати безпечні укриття. Готові надати обладнання залежно від потреб конкретної школи.

Сьогодні заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко зустрівся із представниками організації. Домовились про допомогу не лише у вищезгаданих громадах. Але й в інших, для цього представникам UNICEF нададуть перелік шкіл, де необхідно облаштувати укриття. Також ще декілька медичних установ матимуть змогу отримати обладнання.

Юрій Бучко подякував організації за таку активну та надважливу підтримку мешканців Львівщини у час війни. Він наголосив, що дуже важливо, аби і корінні жителі, і внутрішньо переміщені особи мали доступ до якісних медичних, освітніх чи соціальних послуг.

Нагадаємо, UNICEF є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах.

Голос Сокальщини на GoogleNews