Стислий огляд подій

Звернення районного Оперативного штабу для координації роботи

Звернення районного Оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району до громади району

Шановні мешканці Сокальщини!

14 липня у м. Львові стались жахливі злочини. На двох дільничних пунктах міліції у Шевченківському районі пролунали вибухи, в результаті яких двоє правоохоронців отримали важкі поранення.

Звертаємось до громадян з проханням бути пильними, інформувати міліцію про знайдені підозрілі предмети і речі. Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), які залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Ваші пильні та грамотні дії здатні врятувати життя та здоров’я як Вам, так і іншим людям. Будьте уважними, пильними і небайдужими! За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте за номером 102.

Це стосується кожного. Сьогодні жертвами злочинців стали міліціонери, а завтра це можуть бути пересічні громадяни. Поки в країні зберігається складна суспільно-політична ситуація, пильність не буде зайвою. Лише об’єднавши зусилля, зможемо протистояти насильству на вулицях наших міст і сіл, лише разом зможемо запобігти терористичним проявам та розповсюдженню паніки.

Закликаємо громадських активістів та усіх небайдужих людей району організувати спільно з органами правопорядку патрулювання територій населених пунктів, щоби своєю згуртованістю та готовністю охороняти співгромадян, дати відсіч тим, хто всіляко прагне дестабілізувати ситуацію в Україні. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.