Головна / Стислий огляд подій / Звернення священника Української Православної Церкви сіл Стенятина та Свитазева

Звернення священника Української Православної Церкви сіл Стенятина та Свитазева

Слава Ісусу Христу! Я  священик Української Православної Церкви сіл Стенятина та Свитазева хочу, щоб безпідставно не очорняли наші села і парафіян. Бо вони добрі, побожні, милосердні люди. Ми постійно молимося за нашу багатостраждальну Україну, правимо панахиди за наших убієнних воїнів, жертвуємо продукти і гроші захисникам нашої Вітчизни. Щонеділі просимо в Бога миру та спокою.

У часописі “Голос з-над Бугу” за 12 лютого цього року є допис Ольги Петринки “Схаменіться! Не спонсоруйте ворога…” Йдеться про церкви Московського патріархату, серед них названі храми у селах Стенятині та Свитазеві, у яких я є священиком, які начебто підтримують Росію. Автор звинувачує наших парафіян у спонсоруванні тероризму та сепаратизму. Хочу заявити, що вже більше 20 років жодної копійки наші парафії не дають єпархіальних внесків.

Наша громада зареєстрована як УПЦ, про що свідчить Свідоцтво про реєстрацію релігійної громади від 2 січня 1996 року. Цього дня зареєстровано Статут релігійної громади УПЦ с. Стенятин, який підписав тодішній голова Львівської обласної держадміністрації М. Горинь.

Православні громади сіл Стенятина та Свитазева  патріотичні. Ми збирали продукти, речі на схід для бійців АТО. Мій син Ярослав є учасником АТО.

Думаю, що дописувачці потрібно вибачитися перед нашими парафіянами, і тоді запанує мир, любов і злагода у нашому суспільстві. Господь нехай простить її, і ми всі її прощаємо.

о. Ярослав ЛОТИШ, священик, митрофорний протоієрей.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!