Стислий огляд подій

Звернення Ярослава Лотоцького до громади Сокальщини

Моє призначення на посаду виконувача обов’язків начальника фіскальної служби Сокальського району викликало неабиякий резонанс серед місцевих еліт та деяких представників депутатського корпусу. Мені неприємно те, що серед громади Сокальщини про мене поширюють негативну інформацію, яка занижує в очах оточуючих мою соціальну оцінку, а також негативно впливає на оцінку моїх ділових і професійних якостей, чим принижує мою честь і гідність, а також ділову репутацію. 

У зв’язку з цим мною було подано заяву у відповідні органи щодо здійснення перевірки мене та моєї сім`ї, відповідно до Закону України «Про очищення влади». Хочу також повідомити громаді, що моє призначення на посаду першого заступника начальника Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області безпосередньо входить в план реорганізації органу Міндоходів та реєстрації фіскальної служби у Сокальському районі. Оскільки ще не призначено начальника Сокальської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, на мене покладено обов’язки виконувача обов’язків начальника фіскальної служби району. Що ж до подальших призначень на посаду начальника податкової інспекції району, мені нічого невідомо. 

За нетривалий період моєї роботи в Сокальському районі я вже мав нагоду поспілкуватися з представниками ряду громадських організацій та дати відповіді на запитання, які їх хвилюють. Користуючись нагодою, хочу ще раз повідомити всю громаду, що я відкритий до спілкування і готовий відповісти на запитання як щодо роботи фіскальної служби, так і на питання, що стосуються мене особисто. Для цього я надаю контактний телефон, за яким громадськість може звертатися до мене, я готовий відповісти на будьякі запитання – (067)6760907. 

З повагою – Ярослав ЛОТОЦЬКИЙ.    

 

Голос Сокальщини на GoogleNews