Головна / Стислий огляд подій / Один з приватних підприємців Сокаля підозрюється у вчиненні грубого порушення законодавства про працю

Один з приватних підприємців Сокаля підозрюється у вчиненні грубого порушення законодавства про працю

Скеровано до суду кримінальну справу про обвинувачення одного з приватних підприємців м. Сокаля у вчиненні грубого порушення законодавства про працю.

В прокуратуру району звернулась жителька м. Сокаля К. щодо грубого порушення одним із приватних підприємців міста законодавства про працю. Зокрема, гр. К. вказала що понад 1 рік і 6 місяців вона працювала продавцем в магазині фізичної особи-підприємця П., однак останній відмовлявся укласти з нею трудовий договір та виплачувати заробітну плату, чим порушив її права, передбачені законодавством про працю та соціальне забезпечення.

Проведеною перевіркою за вказаним фактом з’ясовано, що аргументи заявниці знайшли своє підтвердження та стосовно П. порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України – грубе порушення законодавства про працю.

Кримінальна справа скерована до суду та на даний час розглядається районним судом. Згідно з санкцією статті ч. 1 ст. 172 КК України фізичній особі-підприємцю П. загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3х років, або виправними роботами на строк до двох років.

Володимир ГРИНЬКІВ, старший слідчий прокуратури району.

Туристический блог, о путешествиях и приключениях!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!