Стислий огляд подій

Олег Мусій – Україна має стати справді правовою державою!

Події сьогодення змушують кожного українця глибше замислитись про значення основоположного документа держави – Конституції України. Ми зрозуміли, що за Основний закон потрібно боротися. Ми відстоювали її на Майдані, вимагаючи припинити свавілля режиму, змушуючи владу поважати нашу людську гідність, гарантовані Конституцією громадянські права та свободи. Наші герої проливають кров, віддають свої життя, виборюючи територіальну цілісність і суверенітет держави, захищаючи нашу землю від ненависного кремлівського агресора.

Кожен, хто повстає проти беззаконня, проти самоуправства й несправедливості роботодавців чи чиновників всіх рівнів, теж обороняє Конституцію на своєму місці. Інакше й бути не може, адже вона закладає підвалини нашої державності та демократії. І кому як не нам втілювати її дух, слідкувати за неухильним виконанням всіх норм, а за потреби – вдосконалювати. Адже робимо ми це для себе і для дітей своїх.

Ми ніколи ні від кого не терпіли та не будемо терпіти наругу, Україна має стати справді правовою державою. Тож мужності, непереможного духу і мудрості всім нам на шляху до побудови справжнього громадянського суспільства, реальних перетворень, до країни нашої мрії.

З Днем Конституції!

Слава Україні!

Олег МУСІЙ, народний депутат України.

 

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.