Головна / Стислий огляд подій / Визначено переможців по Програмі підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району

Визначено переможців по Програмі підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району

29 травня 2014 року постійна депутатська комісія з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку Сокальської районної ради на спільному засіданні з представниками відділу культури та туризму Сокальської РДА відповідно до Програми підтримки творчої діяльності мистецьких колективів району у 2014-ому розглянула заявки творчих колективів Сокальського району на участь у Програмі.

Вирішено визнати переможцем Народний духовий оркестр районного народного дому м. Сокаль та рекомендовано виділити колективу кошти в сумі 25000 грн., народному ансамблю пісні і музики "Ро-синка" з м. Великі Мости – 10000 грн., народному ансамблю пісні і музики "Княжий" з м. Белз – 5000 грн.

Копію протоколу комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку і заявки учасників скеровано в Сокальську РДА для підготовки розпорядження про фінансування.

Володимир РЕХЛІЦЬКИЙ,
голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку Сокальської районної ради.          

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!