Головна / Стислий огляд подій / Пам’ятник Кобзареві буде у Волиці на Сокальщині

Пам’ятник Кобзареві буде у Волиці на Сокальщині

10 березня в Комарівському народному домі відбувся схід села. Тут зібралися не тільки жителі Комарева, але й Волиці. На порядку денному було п'ять питань, та найважливіше  звіт про роботу за 2012 рік Волицького сільського голови Надії Білик. Присутні уважно слухали її доповідь, запитували, робили зауваження та вносили пропозиції. Сільські депутати та директор ПАФ "Білий Стік", депутат районної ради Олег Іванчина акцентували увагу на життєвоважливих питаннях сіл і висловили думки щодо їх вирішення.

Опісля жителі активно обговорили питання про впорядкування вулиць, місцевого цвинтаря та території навколо села; збір та вивезення сміття, чистку канав; проведення толоки до Великодніх свят, чистки узбіччя дороги ЧервоноградКомарів, яке заросло самосівом акації. Сільський голова Надія Білик відзначила добрий почин громади: щодень декілька чоловік збираються і вирубують вздовж дороги зарості, й подякувала •за це.

 Присутні розглянули також і наболілі питання, зокрема, стан справ з довгобудом  Народним домом у Волиці. Жителька села Волиця Марія Король, висловила пропозицію: до 200річчя від Дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка у селі Волиця встановити пам'ятник. Присутні її підтримали дружніми оплесками й обговорили місце, де можна було б його звести.

Після сходу села відбувся святковий концерт, який аматори художньої самодіяльності приурочили до дня народження великого Кобзаря. Його вели вчителі Наталія Іванчина та Галина Мельник. Учні місцевих шкіл декламували поезії Тараса Шевченка та читали вірші про нього. Зведенний хор художньої самодіяльності під керівництвом Галини Климчук виконав пісні на слова Тараса Шевченка. Зал теплими оплесками подякував усім учасникам дійства за гарне Шевченківське свято.

Директор ПАФ "Білий Стік" Олег Іванчина вручив квіти художньому керівникові Галині Климчук.

Любов ПУЗИЧ.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!