Стислий огляд подій

Петро Колодій: Чітка координація дій загонів охорони правопорядку – єдиний спосіб уникнути провокацій

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», на якому обговорили процес формування загонів охорони правопорядку на території Львівської області.

«Протистояння в Києві спричинило трагічні наслідки: десятки загиблих, сотні поранених. Хвиля протестів блискавично поширюється Україною, в тім числі і Львівщиною. Люди прагнуть змін, але, на жаль, не завжди правильно скеровують свої сили. Тому, наголошую, що для убезпечення від провокацій та локалізації можливих конфліктів в кожному районі, місті та селі нашої області повинна бути чітка організація та координація дій,» – зазначив Петро Колодій.

Голова обласної ради, наголосив на тому, що на місцях за узгодженість дій громадських активістів та, зокрема, загонів охорони правопорядку відповідають голови рад, які водночас є керівниками місцевих Народних рад.

Також Петро Колодій зауважив, що 19 лютого Львівська обласна рада та керівники силових структур Львівської області підписали спільну заяву, яка передбачає узгодженість дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області.

У своїх виступах голови районних рад проінформували керівництво обласної ради про стан справ на місцях. Зокрема, у всіх районах Львівщини робота з правоохоронними органами є максимально скоординована. Відтак, за минулі дві доби спільними зусиллями громадськості та правоохоронців вдалося забезпечити порядок та спокій на вулицях міст та сіл.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.