Стислий огляд подій

Британські фермери привезли на Львівщину ще 35 автівок для наших захисників

Загалом у межах акції українське військо отримало вже більше 260 пікапів.

18 листопада британські фермери разом зі Львівською ОВА передали для військових підрозділів України ще 35 автомобілів.

Це вже десята передача у межах акції «Пікапи для миру», яка діє з березня цього року. Акцію започаткував британський фермер Марк Лерд – чоловік почав допомагати Україні ще у 2014 році, з початком російської військової агресії, а після повномасштабного вторгнення вирішив підтримати нашу державу ще більше.

Акція успішно реалізовується у співпраці з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською районною військовою адміністрацією та партнерськими фондами, зокрема, щодо оформлення відповідних документів на ввезення авто та їхньої передачі  військовослужбовцям.

Сьогодні у ювілейній десятій передачі пікапів взяли участь начальник Львівської ОВА Максим Козицький, начальниця Львівської РВА Христина Замула, начальник Львівського обласного ТЦК та СП Артур Ніязов та військовослужбовці відповідних підрозділів, ініціатор акції Марк Лерд і фермери, які разом з ним приїхали до Львова, а також представник посольства Сполученого Королівства Великої Британії в Україні Білал Захід.

«35 пікапів ми сьогодні передаємо військовим ПвК «Захід» Повітряних Сил ЗСУ, 24-ї ОМБр імені Короля Данила, 150-ї бригади ТрО ЗСУ, 125-ї бригади ТрО ЗСУ та в інші підрозділи, які звернулися з відповідними запитами.

Ці машини допоможуть нашим воїнам пересуватись по бездоріжжю, евакуйовувати поранених і рятувати життя побратимів й мирних жителів, які з якихось причин вимушено залишаються у зоні активних бойових дій», – зазначив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Загалом від березня наші британські друзі  у співпраці зі Львівською ОВА передали на фронт уже понад 260 автівок.

«Дякую за ініціативу «Пікапи для миру» великому другові України – британському фермеру Марку Лерду, який підтримує нашу державу від 2014 року, а також усім небайдужим людям зі Сполученого Королівства, які віддають свій транспорт і жертвують кошти, аби наповнити його тим, чого потребують наші захисники та захисниці. Дякую вам за те, що вірите в Україну і українців. Разом з вами й наша віра у себе й перемогу набагато міцніша!», – наголосив очільник Львівщини.

Ініціатор акції Марк Лерд розповів, що переважно британські фермери передають власні пікапи. Благодійник запевнив, що він та його однодумці вірять у перемогу України у війні й надалі будуть підтримувати наш народ.

«Машини ми переважно не купуємо, а віддаємо свої. Більшість одразу ж і перефарбовують у зелений військовий колір. Завдяки нашій акції вдалося передати вже більше 260 автомобілів. Намагаємось також усі автомобілі укомплектувати гуманітарним вантажем для Збройних Сил України, вимушених переселенців та жителів прифронтових територій. Ми віримо в перемогу України! Дякую усім волонтерам! Ми продовжуватимемо підтримувати Україну і разом ми повернемо мир», – прокоментував Марк Лерд.

Голос Сокальщини на GoogleNews