Головна / Стислий огляд подій / Після свята Андрія комунальникам Сокаля було багато роботи

Після свята Андрія комунальникам Сокаля було багато роботи

Так здавна повелося, що в ніч з 12 на 13 грудня (свято Андрія) парубки бешкетують і роблять різні збитки незаміжнім дівчатам, аби привернути їхню увагу до себе. Традиція  традицією, але хлопцям варто свої "геройства" проявляти у добрих справах, а не так як це було цього року.
Жителі будинків №№40-42, що по вулиці Чайковського у Сокалі, ще довго з сумом згадуватимуть про Андріївську ніч, бо вранці на них чекала неприємна несподіванка: у під"їздах були зняті двері, які хлопці порозносили казнаде. Столярі КП "Сокальжитлокомунсервіс" Ярослав Граматика та Ігор Когут вранці, засукавши рукави, взялися до роботи. І до десятої години уже відремонтували 12 дверей у місті, п"ять з них у будинках №№40-42 по вулиці Чайковського. Я. Граматика (на знімку), який працює у КП "Сокальжитлокомунсервіс" чотири роки, каже, що торік у них було вдвічі менше роботи. "Замолоду ми теж шкоду робили на Андрія і брами знімали, і свою зранку шукали… Бувало всяке: хлопець до дівчини стежку соломою викладе, чи хвіртку зніме… Але ми не робили такої злісної шкоди, як нині. Два дні нам треба працювати, аби відремонтувати поламані двері",  каже І. Когут. Ще більше дісталося двірникам, які вранці побачили перекинуті контейнери, а сміття порозкидане навколо. Як тут стримати свої емоції… Шкода, що ніхто із цих бешкетників не попався у руки працівникам міліції.

У дитячому садочку №9 "Вишиванка", що знаходиться поруч, теж "погостював Андрій": тут збиточники вирвали браму із верхнього завіса. І нині вона висить напівзігнута у повітрі. Поварварськи знищили і огорожу гаражного кооперативу "Сокіл", що біля стадіону. Нині  це безліч маленьких кусочків бетону, які стали купою сміття.

Можливо, свято Андрія є для хлопців нагодою побешкетувати, та для комунальників – це черговий головний біль. За словами головного інженера КП "Сокальжитлокомунсервіс" Арсена Подолюха, в ніч проти Андрія у місті перевернули 93 контейнери зі сміттям, вирвали із завісів 16 дверей у під"їздах. Це додало роботи комунальникам на два-три дні.

Хтозна чи сподобалися б святому Андрію отакі витівки парубків, бо він проповідував християнство, допомагав бідним, приносив радість та надію зневіреним, і ніколи не глумився над іншими. А що несуть такі пустощі нинішніх парубків? Лише клопоти і неприємності та зіпсутий настрій на весь день. Хіба треба бути розумним, щоб поперевертати смітники, побити огорожу чи познімати двері у під"їздах? А тепер чиїсь батьки мають це ремонтувати та прибирати… Якесь у нас викривлене розуміння свята Андрія, до того ж з гірким присмаком.

Любов ПУЗИЧ.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!