Стислий огляд подій

Сокальську поліклініку економніше опалювати газом, – економісти ЦРЛ

31 жовтня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду по питанню забезпечення теплопостачання центрального корпусу Сокальської центральної районної лікарні в новому опалювальному сезоні. В засіданні взяли участь начмед СЦРЛ Марія Кріль, головний бухгалтер лікарні Ірина Степанюк та її заступник Валентина Кіх, начальник відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Тарас Кравчук, заступник начальника фінуправління Сокальської райдержадміністрації Олена Федюк та представники ТОВ “Енергетична ефективність України”.

В ході розмови йшлось про перспективу подальшого опалення медичної установи, про нові тарифи на газ та біопаливо. Економісти Сокальської ЦРЛ наполягали, що використовувати газ для обігріву приміщень їм буде більш вигідно ніж, альтернативними видами палива, навіть при нових тарифах на блакитне паливо. Згідно з їх розрахунками одна гігокалорія, отримана завдяки газовому опаленню, буде коштувати 1921 грн. Якщо ж підніме ціну на послуги ТОВ “Енергетична ефективність України”, то вони будуть сплачувати за 1 Гкал 1 969 грн.

Натомість представники теплопостачального підприємства заявили, що вони готові до переговорів щодо тарифної політики і запропонували знову зустрітись фінансистам з двох установ, щоб вирахувати ціну для альтернативного палива, яка буде влаштовувати обидві сторони.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.