Головна / Стислий огляд подій / Планове розширення матеріальної сфери інвестиції

Планове розширення матеріальної сфери інвестиції

У зв'язку зі заощадженнями, які виникли після проведення Грубешівським повітом тендеру на будівельні роботи по проекту "Поліпшення доступності та якості прикордонної інфраструктури автомобільних доріг II етапу  перебудова 2-ої ділянки районної дороги № 3432-L Грубeшів-Крилів-Долгобичi в державний кордон та ремонт дороги в Угринові", який реалізується в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, керівництво Грубешівського повіту вжило заходів, пов'язаних з розширенням матеріальної сфери вищезгаданої інвестиції.

З української сторони планується розширити ремонт дороги для додаткових 310 м вулиці Зеленої в Угринові. Планована для відремонтування вулиця з'єднується з територіальною дорогою Т-1408 на відстані приблизно 800 м від Міжнародного пункту пропуску Долгобичів-Угринів.

Після затвердження змін у Спільному Технічному Секретаріаті у Варшаві, заплановано досягнути після завершення реалізації інвестиції таких показників:

Довжина відремонтованих доріг  0,620 км.

Кількість перебудованих перехресть  1,00 шт.

Довжина побудованих тротуарів  0,620 км.

Проект реалізується партнерами з Польщі та України. Лідером проекту є Грубешівський повіт, партнером зі сторони українського самоврядовання є Сокальська районна рада та Хоробрівська сільська рада, а з польської сторони  гміна Мірче та гміна Долгобичів.

Додаткова інформація про Програму на вебсайті www.plbyua.eu

"Ця публікація була підготовлена завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно Грубешівський повіт, висловлені в ньому погляди жодною мірою не віддзеркалюють офіційного погляду Європейського Союзу".   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!