Стислий огляд подій

Вшанували Провідника ОУН Степана Бандеру

На Сокальщині 1 та 2 січня громадськість вшановувала пам'ять Провідника ОУН Степана Бандери. Ініціатива відзначити 106-ту річницю від дня народження національного Героя українців належала Сокальській районній організації ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл".

1 січня націоналісти центральними вулицями міста Великі Мости організували марш зі смолоскипами. У храмі Успіння Пресвятої Богородиці відслужили панахиду, після чого учасники маршу біля церкви сформували колону та рушили до пам'ятника Степану Бандері. Активісти тримали плакати із зображенням Бандери та скандували націоналістичні гасла. На центральній площі міста провели віче, яке розпочалося з хвилини мовчання за всіма, хто загинув за Україну. Перед громадою говорили отець Володимир Юськів, голова РО ВО "Свобода" Ігор Петренко та депутат Сокальської міської ради Юрій Товарянський.

"Сьогодні як ніколи нам не вистачає такої величної постаті, як Степан Бандера. Адже тільки з бандерівськими гаслами Україна переможе будьякого окупанта",  зазначив Юрій Товарянський.

Керівник районної організації ВО "Свобода" Ігор Петренко наголосив на ідеологічних аспектах боротьби провідника: "Вирішальним чинником у боротьбі з ворогом Бандера визначав ідею. Він казав: "Наші ідеї  це наша найбільша сила, з якою ми переможемо ворогів". Зараз як ніколи нам потрібно привести у владу ідеї українського націоналізму. Націоналізм  це ті ліки, які сьогодні вкрай необхідні Україні. Горнімося до Бандери. Зараз з націоналістами борються тими ж методами, як у часи життя Бандери,  брехнею через газети, залякування та вбивства. Але ми сильні, нас підтримує любов до всього українського і ми переможемо!".

Cвободівець подякував за належну організацію віча керівникові Народного дому міста Великі Мости Михайлу Федику.

2 січня у Сокалі патріоти пройшли смолоскипним маршем до погруддя Степанові Бандери, поклали квіти. Священик Василь Партика відправив панахиду за полеглими героями України. Участь у ході взяв Правий сектор.

Христина ШКАВРІН, керівник пресслужби Сокальської РО ВО "Свобода".

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.