Головна / Стислий огляд подій / Дарунки для літніх людей

Дарунки для літніх людей

 За доброю традицією у День людей похилого віку працівники територіального центру та БФ «Карітас» Сокаль щороку проводять свято, аби вшанувати людей, які весь вік відпрацювали на благо суспільства, а нині, з тих чи інших обставин, залишилися на схилі літ самотніми. Для них – це нагода поспілкуватися, відчути себе у родинному колі, бо тут панує тепла невимушена атмосфера. Свято розпочалося в БФ «Карітас» Сокаль з молитви «Моліться люди, всі до Бога», яку виконали учасниці ансамблю «Надвечір“я». Сивочолих ветеранів праці вітали митрофорний протоієрей, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла, отець Ярослав Кащук та директор територіального центру Тетяна Бугай, котрі побажали їм здоров“я, надії в світле майбутнє, віри у завтрашній день, любові ближніх та миру у світі.

Свій музичний дарунок підготували для них й учасниці ансамблю «Надвечір“я» (музичний керівник Клавдія Маркова). Линули, добре знайомі для старшого покоління, старовинні ліричні та жартівливі пісні: «Літа минають», «Квіти Ромена», «Мамина коса», «На току, на базарі», «Я весела з роду», «Скрипка б не грала». Їх виконували ансамбль та солісти – Анна Перев“язко, Олена Книш, Христина Костюк, Ганна Валько, Оксана Підгородецька. Пісенні номери вдало перепліталися з гуморесками та анекдотами, які розповідала ведуча – художній керівник ансамблю Іванна Павлик. Присутні обдарували учасниць оплесками. У декого з сивочолих пань котилися сльози від слів знайомої пісні. Після концерту працівники БФ «Карітас» та територіального центру підготували для літніх людей солодкий стіл. Допомогли в організації цього заходу приватні підприємці Віктор Зіньків, Марія Шамборовська та Марія Тот. 
 
Напередодні Дня людей похилого віку 397 одиноким громадянам району Сокальський територіальний центр надав продуктові набори, в яких були крупи, макарони, олія. Середньомісячний сукупний дохід цих людей не перевищує 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 1266 гривень, тож їх соціальні працівники обслуговують вдома.
 
Ансамбль «Надвечір“я» з концертом побував й у Лешківському психоневрологічному будинку-інтернаті. Вдячні глядачі подякували їм за мелодійні українські пісні, які зцілюють душу.
Любов МЕЛЬНИЧУК, соціальний працівник терцентру.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!