Стислий огляд подій

Подорожуємо в Намібію

Намібія – країна досить екзотична для середньостатистичного туриста-любителя. Багато хто відмовляється від поїздок на Африканський континент. Здавалося б : пильна рівнина на більшій його частині , бідна рослинність , невеликі дерева … Уздовж усього берега Атлантики тягнеться Наміб – пустеля , повна піщаних просторів , на сході – Калахарі , де взагалі практично немає води .

Дійсно , для Намібії посухи – це щось в порядку речей. Але це зовсім не означає , що " робити тут нічого " ​​- країна таїть в собі тисячі загадок , приголомшливих своєю красою екзотичні місця. Якщо стандартний відпочинок на берегах Середземномор'я Вам порядком набрид – ласкаво просимо до Африки !

Отримувати візу для в'їзду українській людині необхідності немає. Штамп , що дозволяє спокійно пересуватися по Намібії протягом трьох місяців Вам " оприбутковують " безпосередньо в аеропорту по прибуттю. Причому абсолютно безкоштовно, що , погодьтеся , інтригує . Та й декларація англійською мовою зазвичай труднощів ніяких при заповненні не викликає.

Отже, що будемо робити в Намібії – країні , в якоій можна зняти номер дешевше , ніж забронювати домашній готель на камергерському провулку в 2-3 рази ?

Природно , обов'язково варто відправитися на екскурсію в саму пустелю , ім'ям якої названа ціла країна . Пустелі , ні багато , ні мало , а вже близько 80 мільйонів років. Понад півтори тисячі кілометрів пісочних барханів , величезні , вражаючі своєю величністю каньйони , рятівні оазиси упереміш з пустками . Проте життя пустелі не вщухає навіть вночі , що особливо приваблює туристів . Зафільмувати практично всіх представників світу фауни тут можна в зимовий період – жага " виманює " тварин до водойм .

Неодмінно відвідайте кілька унікальних намібійських міст :

– Очиваронго . Тут розташована справжня ферма крокодилів , єдина , між іншим , у всій Намібії. З цього міста можна зняти Яніс готель адлер , також відбуваються поїздки в багато Національних парків країни – такий собі відправний пункт для мандрівників. Та й розплідник з гепардами , думаємо , мало кого залишить байдужими.

– Дамараленд . Місце достатньо " пейзажне " . Національний заповідник , який ще називають " Кам'яним лісом " радий прийняти гостей . Шикарні пейзажі , унікальна за своєю суттю природа зелено – пустельного міста , скелі "Білої Леді" – це далеко не повний список того , що обов'язково зацікавить мандрівника.

Загалом, поїздка нудною точно не буде. Запасайтеся якісної закритою взуттям , легкими строями з довгими рукавами – і вперед.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.