Головна / Стислий огляд подій / Прикордонники захищають країну

Прикордонники захищають країну

В Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби відбулися урочистості з нагоди відправлення для виконання завдань в зону антитерористичної операції персоналу оперативно-бойової прикордонної комендатури. Підрозділ сформували на основі військовослужбовців, призваних під час 4-ої хвилі мобілізації. Усі вони жителі Львівської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей.

Провести військовослужбовців на схід приїхали заступник начальника Західного регіонального управління з ресурсного забезпечення Державної прикордонної служби  України Олександр Книр, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, отці Володимир Юськів, Роман Возняк та Дмитро Улицький.

Звертаючись до військовослужбовців начальник Кінологічного навчального центру, полковник Валерій Мошора зазначив, що під час навчань у Великих Мостах вони показали неабиякі результати, наполегливість, силу та відповідальність. Таку ж віддачу від прикордонників очікують і під час виконання покладених на них завдань в зоні АТО. Адже зараз, за словами Валерія Мошори, не час для сумнівів, а час захищати країну, свій дім, свою сім`ю та своє право жити вільно у єдиній, неподільній Україні. 

Виступаючи перед військовослужбовцями та їх рідними комендант оперативно-бойової комендатури запевнив, що підрозділ буде рішуче діяти проти усіх збройних формувань, окремих бандитів та їх прибічників, припиняючи спроби завдати шкоди мирним громадянам на тих ділянках Східного регіонального управління, які будуть доручені оперативно-бойовій комендатурі. 

Володимир ТЕЛЮК, м. Великі Мости.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!