Головна / Стислий огляд подій / Допоможімо молодій мамі, яка після родів впала в кому

Допоможімо молодій мамі, яка після родів впала в кому

Звертаємось до усіх людей з надією в серці й з великим сподіванням, що нас почують. Просимо не за себе, а за нашого колегу по роботі  – Михайла Івановича Омеляша, в якого сталася біда. Цієї весни він очікував на появу другого внука.  На жаль, радість народження  дитини затьмарило велике горе: донька Мар’яна після кесаревого розтину  впала в кому.  Дні очікування стали неабияким випробовуванням для  рідних. Відтоді минуло три місяці, а Мар’яна так і не прийшла до себе. Родина у відчаї.

На щастя  доля не зовсім відвернулася: цим випадком зацікавились фахівці з Ізраїлю, які беруться за лікування хворої. Це оселило у серці надію повернути дітям рідну маму, чоловікові люблячу дружину, батькам – найріднішу кровиночку. Оперативне лікування потрібно проводити терміново, не гаючи часу, бо він у цьому випадку на вагу золота. Це дає надію, однак на лікування потрібна велика сума коштів. Їх у родини немає. Адже всім відомо і не потрібно зайвий раз розповідати, яке нині дороге лікування.

Заради здоров’я Мар’яни, заради того, щоб вона змогла пригорнути немовля, яке й не бачила, посміхатися, дивитися на сонце, бачити, як ростуть її діти, рідні ладні віддати останнє! Та з болем, який крає серце,  усі розуміємо: у будь-якому випадку родина самотужки не назбирає необхідної суми. Їх тримає єдине – надія, віра в те, що відгукнуться добрі люди й допоможуть.

Через що ми, колеги по роботі, усі працівники Сокальської ЦРЛ, звертаємось до всіх, хто небайдужий до чужої біди — відгукніться! Повірте, кожна перерахована Вами гривня має свою вагу і це – крок до одужання жінки.

Допоможіть по можливості, не залишайтесь байдужими. 

Ось номер картки в ПриватБанку: 5168757215268279 на ім’я Омеляш Михайло Іванович.

А також на розрахунковий рахунок у ПриватБанку №29244825509100, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570.

Хто скільки може – 10, 20, 50 гривень… Кожна копійка важлива і може спасти людині життя, яке згасає, наче свічка. Біда не буває чужою!  І ми  можемо дати Мар’яні  шанс  повернутись до життя та родини.  Вона ж така молода. І  так потрібна десятилітньому синові та немовлятку, бо як йому зростати без материнської ласки та любові. 

Заздалегідь дякуємо за небайдужість! Наша сердечна вдячність усім тим, що зможе допомогти родині. Зроблене добро повернеться сторицею – Бог віддячить своєю прихильністю до вас та ваших близьких. Сподіваємося на чуйність, розуміння й підтримку.

 Колектив медичних працівників Сокальської ЦРЛ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!