Стислий огляд подій

Втратимо землю – втратимо село – втратимо Україну

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 28 лютого у телепрограмі «10 хвилинах з прем'єр-міністром» заявив про необхідність продажу 1 млн. га землі, яка перебуває у державній власності, в рамках земельної реформи. 

«Необхідно продовжувати земельну реформу. Вважаю за необхідне на відкритому, прозорому аукціоні продати один мільйон гектарів державної землі, яка зараз перебуває у тіньовому і корумпованому обороті», – заявив він. 

Як відомо, 10 листопада 2015 року Верховна Рада України, з ініціативи фракції «Батьківщина», продовжила заборону на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року.

З приводу заяви глави Уряду виникає чимало запитань.

Найголовніше з них: чи не почав у такий спосіб А. Яценюк відпрацьовувати борги олігархам, зокрема, за свою підтримку під час голосування у Верховній Раді 16 лютого… за недовіру Уряду? Далі навіть немає змісту дискутувати…

У зв'язку з цим, Сокальська районна організація політичної партії «ВО «Батьківщина» категорично заявляє про те, що не допустить продажу земель сільськогосподарського призначення на території нашого району. Депутатські фракції «Батьківщини» в місцевих радах Сокальщини разом з громадськістю будуть особливо пильно відслідковувати внесення та розгляд земельних питань, зокрема продажу землі, на сесіях та виконавчих комітетах місцевих рад.

Звертаємось до інших демократичних політичних сил району з проханням підтримати нашу спільну позицію щодо незаконних земельних оборудок та спроб продажу землі.

Нагадуємо також що діє мораторій на продаж орних земель до 1 січня 2017 року, прийнятий Верховною Радою.

Наша політична сила та фракція «Батьківщина» у Верховній Раді України докладе всіх зусиль, щоб продовжити дію цього мораторію, як мінімум, на 2017 рік.

Земля – не товар! Землю тим, хто її обробляє! Втратимо землю – втратимо село – втратимо Україну!

Олег Кожушко, голова фракції ВО «Батьківщина» у Сокальській районній раді.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.