Головна / Стислий огляд подій / Повний кавалер “Шахтарської слави”

Повний кавалер “Шахтарської слави”

У Донецьку на базі шахти «Заперевальная» відбувся семінар редакторів галузевих ЗМІ, на якому обговорили проблемні питання діяльності журналістіввугільників. До Дня журналіста було приурочено 20ліття центральної вугільної газети «Сбойка». Її перший номер вийшов після Указу Президента України «Про структурну перебудову вугільної промисловості». Метою вугільного видання є постійне роз’яснення реформ. Однак за період свого існування газета значно розширила та поглибила свої функції, перетворилася у видання для шахтарів і про шахтарів.

ДП «Львіввугілля» представляли заступник технічного директора, Герой України Сергій Руденко, керівник інформаційної служби Марія Коноплицька, редактор газети «Гірник» Лариса Гуменюк та завідувач відділу інтернетсайту Олександр Харламов.

Привітали  журналістів та газету-ювілярку начальник управління промислової безпеки та охорони праці у вугільній промисловості Ігор Ященко, редактори галузевих видань, керівники підприємств та установ Донеччини. А від багатотисячного колективу шахтарського Прибужжя слово мала керівник інформаційної служби Марія Коноплицька, яка зачитала вітальну адресу в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Миколи Клюки, побажала працівникам «Сбойки» та журналістамвугільникам творчих пошуків, натхнення, стабільності, гострого пера та плідної співпраці з колегами галузевого видання Львівщини – газетою «Гірник».

Цього дня були і нагороди. Журналісти отримали почесні відзнаки «Шахтарська доблесть» і «Шахтарська слава», ордени Святої Варвари. Марія Коноплицька та Лариса Гуменюк нагороджені орденами Святої Варвари, а Олександр Харламов став повним кавалером почесної відзнаки «Шахтарська слава».

Лариса ГУМЕНЮК.

На фото: керівник інформаційної служби ДП «Львіввугілля» Марія Коноплицька вітає з ювілеєм колектив «Сбойки» та її редактора Олександра Чумакова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!