Стислий огляд подій

Позивні Сокаля на ТРК “Сокаль”

 Цього року радіо «Сокаль» відзначило 10річчя з часу виходу в ефір на частоті 101,0 МГц. Приурочений подвійному святу – Дню міста і ювілею радіостанції, концерт на центральній площі Сокаля зібрав тисячі городян і радіослухачів. Але цей ювілей нагадав, що подолано певний рубіж, написана чергова сторінка історії, яка змушує озирнутись на пройдений шлях для того, аби побачити дорогу попереду. Адже радіо «Сокаль» починалось із звичайного проводового, як називають в народі «брехунця», та п’ятнадцятихвилинних передач, які звучали два рази на тиждень. Нині – це потужна ефірна станція з територією покриття від Львова до Луцька, яка забезпечує цілодобове мовлення. Колектив телерадіокомпанії, творчий здобуток якого відзначений перемогами в численних творчих конкурсах, складається із 14 чоловік. У 2008 р. наша ТРК визнана найкращою місцевою радіостанцією Львівщини, а в 2009 р. – пройдено процедуру продовження ліцензії на мовлення в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Отже, позивні Сокаля звучатимуть і надалі. Тішить те, що нам вдається успішно конкурувати на рекламному ринку із комерційними станціями, доводячи всім, що гроші можна заробляти і без російської «попси». Приємно отримувати відгуки від слухачів, яких доля закинула в далекі чужі краї – адже сигнал станції можна слухати і в Інтернеті на власному сайті www.sokalfm.com.

 
Сьогодні колектив ТРК шукає креативні форми роботи, вивчає нові технології. Цього року радіостанції вдалось забезпечити прямі трансляції із проведення Дня міста Сокаля, пісенного конкурсу аматорської пісні «Золота октава», міжнародного фольклорного фестивалю «Белзька брама», спростувавши твердження, що такі складні в технологічному плані заходи під силу лише потужним і великим ЗМІ. Попереду – впровадження цифрового мовлення, яке даватиме можливість слухачеві обирати певні передачі і навіть складати власний плейлист. Також розвиватиметься сегмент Інтернетмовлення, адже мережа стає все більш доступною. Серед інших планів – освоєння сфери телебачення, яке зараз представлене лише передачею «Сокальські новини» на 12 каналі у Львові. Два її виходи на місяць – це недостатньо для оперативного і якісного висвітлення подій. Отже є планка, яку сучасне життя встановлює на вищий рубіж, і черговий виклик, на який колектив телерадіокомпанії «Сокаль» готовий відповідати.
 
16 листопада – День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Тому хочу від щирого серця привітати своїх колег, які творять радіо – весь колектив: журналістів Олександра та Наталю Новацьких, Ганну Бродюк, ведучих програм Ірину Динюк, Юрія Романика, Марію Корінь, Олесю Семенюк, звукорежисера Валерія Зарваницького, провідного інженера Ігоря Дзядика, менеджера з реклами Людмилу Шакірову, ведучу телевізійної передачі Марину Громик, оператора Олександра Коноплицького, головного бухгалтера Надію Мицик. Кожен з Вас гідний називатись професіоналом у своїй справі і я вірю: разом ми зможемо подолати нові творчі вершини для того, аби скласти найважливішій іспит в нашій роботі – іспит перед слухачами.
 
Микола ПАСЬКО, генеральний директор КП ТРК «Сокаль».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.