Стислий огляд подій

Голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк зустрічався з послом України у Польщі

Нещодавно голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк зустрічався з послом України у Польщі, нашим земляком Андрієм Дещицею, який завжди допомагає і намагається підтримати регіон, де народився, закінчив школу, де його отчий дім.

За сприяння посла України в Польщі Андрія Дещиці голова районної ради Ігор Дацюк в рамках підписаних угод про співпрацю зустрівся з віцестаростою Остроленського повіту Мазовецького воєводства Кшиштофом Пажеховським, старостою Томашівського повіту Яном Ковальчиком, старостою Грубешівського повіту Юзефом Куропатвою. На зустрічі йшла мова про подальші кроки співпраці: про можливі спрощені пункти пропуску на території Сокальщини, участь у різноманітних міжнародних програмах з метою отримання грандів, поглиблення добросусідських відносин, а також з розвитку прикордонної інфраструктури з Остроленським повітом та можливі екологічні проекти щодо річки Буг, яка пропливає і в Остроленському повіті.

На знімку: під час зустрічі (зліва направо) голова Сокальської районної ради Ігор ДАЦЮК, посол України в Польщі Андрій ДЕЩИЦЯ, віце-староста Остроленського повіту Кшиштоф ПАЖЕХОВСЬКИЙ, старости Томашівського та Грубешівського повітів Ян КОВАЛЬЧИК та Юзеф КУРОПАТВА.   

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews