Стислий огляд подій

Представники Червонограда взяли участь у поїздці на схід до наших захисників

Днями відбулася іще одна поїздка на схід до наших захисників

Участь у ній взяли волонтери, представники депутатських фракцій Червоноградської міської ради, заступник міського голови Володимир Коваль та почесний мешканець громади Себастьян Бурсаковскі. Від Червоноградської громади вони передали бійцям 77 та 80 десантно-штурмових бригад, в якій несуть службу чимало червоноградців, 30 портативних радіостанцій, 30 автомобільних радіостанцій і 12 супутникових модемів «Старлінк».

Окрім того, близько тонни енергетиків для наших військових привіз з Польщі Себастьян Бурсаковські, медикаменти передало «Товариство польської культури в Червонограді», 40 комплектів спецодягу для артилеристів та лікувальні засоби – від ГО «Фундація розвитку та стратегічних змін» (Наталя Курівчак), продукти харчування та засоби гігієни надала Червоноградська міська громадська організація «Надія», а магазин «Тепла оселя» передав для захисників пристрій нічного бачення.

Керівництво десантно-штурмових бригад висловило подяку Червоноградській громаді за постійну підтримку та забезпечення воїнів амуніцією та необхідними технічними засобами.

Голос Сокальщини на GoogleNews