Головна / Стислий огляд подій / Презентація профорієнтаційного терміналу в Сокалі від Центру зайнятості

Презентація профорієнтаційного терміналу в Сокалі від Центру зайнятості

У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв’язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, спрямованому на забезпечення інформованості, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді.

З метою допомоги молодим людям усвідомлено вибрати професію, державною службою зайнятості був розроблений програмноапаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал», який оснащений різноманітною пізнавально-мотиваційною та розважально-ігровою інформацією.

Його зміст розрахований на три категорії користувачів: для учнів, вчителів та батьків. Серед матеріалів є психологічні експресметодики для самотестування, скориставшись якими, учні отримають поради щодо професій та напрямків побудови професійної кар’єри. Особливо термінал корисний старшокласникам, які наразі здійснюють вибір фаху.

Нещодавно профорієнтаційний термінал був встановлений у Сокальському НВК “Спеціалізована школа ІІІІ ст. №3  колегіум”. 7 грудня відбулась його презентація. Спеціаліст центру зайнятості розповів, що ця інновація, за своєю суттю, є молодіжним Інтернетпорталом. Доступ до нього відбуватиметься через спеціальні пристрої “тачскріни”. Через профорієнтаційні портали школярі зможуть довідатися про зміст професій, стан і перспективи ринку праці, вищі та професійнотехнічні навчальні заклади, умови навчання в них, основи трудового законодавства, послуги служби зайнятості тощо. Інформація постійно оновлюється через мобільний інтернет.

Наприкінці 2009 року такий же профорієнтаційний термінал встановлено в Сокальській санаторній школіінтернаті ім. Т. Г.  Шевченка для дітей, хворих на сколіоз, ще передбачається їх встановлення в 10 школах району.

Допомагати молодим людям правильно спланувати своє професійне майбутнє, обрати та отримати професію, яка принесе задоволення й стане улюбленою справою на все життя,  це один із основних напрямів роботи спеціалістів служби зайнятості, а допоможе їм у цьому профорієнтаційний термінал.

Лілія ШУНЬКІНА,
заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості.     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!