Стислий огляд подій

Прийнято бюджет Сокаля на 2011 рік

Депутати Сокальської міської ради на третій сесії розглядали сімнадцять питань. Спочатку вони проголосували за Заяву Сокальської міської ради до Президента України В. Януковича щодо скасування Указу Президента України В. Ющенка "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" та про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Сокаль Степанові Бандері".

А далі розглядали фінансовоекономічні та господарські питання. Про виконання місцевого бюджету м. Сокаля за 2010 рік та про затвердження бюджету міста Сокаля на 2011 рік доповіла завідуюча економічного відділу Людмила Ділай. Депутати затвердили план соціальноекономічного розвитку міста на 2011 рік та міську програму "Наше подвір`я" на 2011-2014 роки. Також на сесії йшлося про скерування вільних лишків, про затвердження штатного розпису та кошторису видатків на утримання міської ради та її виконавчого комітету на 2011 рік.

Депутати міської ради активно обговорювали й питання соціального характеру, де йшлося про обмеження перебування дітей на вулицях, у розважальних закладах та громадських місцях міста Сокаля у нічний час, про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у м. Сокалі в нічний час. Розглянуто земельні та інші питання.

Голос Сокальщини на GoogleNews