Стислий огляд подій

Наводили лад в Белзькому лісництві

Справді, минулої суботи лісову тишу розбудили людські голоси. Це працівники Белзького та Низівського лісництв, разом з учнями Низівської школи, місцевими підприємцями наводили лад на території лісництв. Білили дерева, підрізали кущі, громадили суху траву. А ще у розсаднику посіяли жолуді дуба, зробили зелене черенкування для вирощування саджанців, які згодом можна буде використовувати для озеленення садиб, сіл і міст.

Працювали дружно, весело, робота кипіла – аж ліс шумів. Посадили лісові культури на дільниці Белзького лісництва – майже 20 тисяч сіянців сосни і дуба (квартали 30 і 28) на площі 2,60 га. Тут допомагали учні Хлівчанської школи.

Людські голоси та сміх перепліталися зі співом пташок, які врешті дочекалися весни. Ліс ожив, зазеленів, вкрився зеленим килимом і яскравими барвами перших весняних квітів. Звичайно, на вихідні сюди приїдуть люди, щоб відпочити, насолодитися природою, але вони повинні пам`ятати: ліс треба берегти, не забувати гасити після себе багаття і не залишати сміття.

Ігор БОЧИЛЮК, лісничий Белзького лісництва.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.