Стислий огляд подій

Проблеми весняні, плани літні

На черговій селекторній нараді, яку вчора провів голова ОДА Михайло Цимбалюк, розглянуто питання, актуальні нині. Про хід весняно-польових робіт доповів начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Дмитро Мороз. Сокальський район в багатьох напрямках згадувалось з позитивної сторони. Саме на базі ПАФ "Білий Стік" відбувся обласний семінар стосовно проведення веснянопольових робіт, також доповідач відзначив наш район в числі кращих щодо темпів сівби, забезпечення мінеральними добривами, насінням, засобами захисту. Весна ставить перед хліборобами завдання, яке вони мають виконати, бо лише тоді можна сподіватися на багатий урожай

Вже сьогодні, думаючи про літо, на нараді розглядали питання про підготовку до оздоровлення дітей влітку у таборах відпочинку, санаторіях. М. Цимбалюк звернув увагу на те, що в деяких районах у місцевих бюджетах закладено досить мало коштів на оздоровлення дітей в літніх таборах, добре, що сто відсотків сиріт мають змогу відпочити влітку, а необхідно думати ще й про дітей з багатодітних родин.

Доповідаючи про надзвичайні ситуації, було сказано про те, що в окремих районах горіла суха трава, на Радехівщині двоє осіб отруїлись чадним газом. Також "у різному" вели мову про хід місячника благоустрою.

У нараді взяли участь голова РДА Микола Мисак, перший та заступники голови РДА Володимир Катерина, Ігор Махашілов, Наталія Карташова, заступник голови районної ради Володимир Чуб та інші.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews