Стислий огляд подій

Прокуратура Сокальського району в Сокальській РДА виявила факти порушення законодавства «Про засади запобігання та протидії корупції»

Прокурор Сокальського району Роман Шарко провів перевірку у Сокальській районній державній адміністрації і виявив факти порушення керівником одного з відділів цієї установи вимог ст. 7 закону «Про засади запобігання та протидії корупції».

Як з’ясувалось, згідно з витягом з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, останній входив до складу засновників товариства з обмеженою відповідальністю, створеного для надання послуг з охорони громадян, приватної чи іншої власності, із часткою у статутному капіталі, чим порушив встановлені п. 2 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» обмеження осіб, зазначених у п. 1 ч. 1 ст. 4 цього Закону, яким заборонено входити до складу органу правління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

Прокурор Сокальського району склав щодо порушника та скерував до суду протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 1724 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Суд визнав посадовця винним у вчиненні адміністративного правопорушення, на нього накладено стягнення у розмірі 1700 грн. з конфіскацією доходу, одержаного від незаконної діяльності.

Марина ПЕРЕТЯТКО, старший помічник прокурора району.

Голос Сокальщини на GoogleNews