Головна / Стислий огляд подій / Проведено перевірку щодо додержання кримінально-виконавчого законодавства в діяльності Сокальської ВК №47

Проведено перевірку щодо додержання кримінально-виконавчого законодавства в діяльності Сокальської ВК №47

Прокуратурою Сокальського району в січні 2015 року, із залученням фахівців Сокальської районної санітарно-епідеміологічної станції, Сокальської ЦРЛ, Сокальського РС ГЦ ДСНС України у Львівській області та інших служб, проведено комплексну перевірку щодо додержання кримінально-виконавчого законодавства в діяльності Сокальської ВК №47 УДПтС України у Львівській області за друге півріччя 2014 року.

В ході перевірки встановлено ряд порушень вимог чинного законодавства, зокрема, з’ясовано, що не вживають дієвих заходів щодо вилучення заборонених предметів, не спрямовують зусилля на перекриття каналів та шляхів їх надходження, виявлено порушенння щодо забезпечення засуджених засобами індивідуального захисту, відсутнє гаряче водопостачання, неналежно проводиться соціально-виховна робота з засудженими, порушуються правила пожежної безпеки.

Окрім цього, виявлено порушення вимог ст. 153 КВК України, відповідно до яких з особами, які звільняються з установи, проводиться повний розрахунок з виплати особистих коштів. За результатами проведеної перевірки, в лютому 2015 року на адресу начальника Сокальської ВК №47 скеровано вказівку про усунення причин та умов, що сприяли виникненню порушень, та притягнення винних осіб до відповідальності.

В. ГРИНЬКІВ, в. о. прокурора району. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!