Головна / Стислий огляд подій / Перевірка виконання вимог земельного законодавства

Перевірка виконання вимог земельного законодавства

Прокуратура району провела перевірку з питань використання органами місцевого самоврядуван­ня, органами виконавчої влади, державного кон­тролю земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.

Згідно з даними Державного земельного кадас­тру на території Сокальського району розташовані 3119,1 га земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.

Проведеною перевіркою встановлено, що орга­нами місцевого самоврядування району, в тому числі Великомостівською міською радою, Тартаків­ською та Волсвинською сільськими радами, в по­рушення вимог ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядуван­ня в Україні», ст.ст. 2, 35 Закону України «Про землеустрій" інвентаризацію земель природно-заповідного фонду на даний час не проведено, межі земель природно-заповідного фонду та іншо­го природоохоронного призначення не встановле­но і не закріплено на місцевості.

Таким чином, проведення перевірки засвідчило, що вищезгаданими органами місцевого самовря­дування та їх виконавчими органами не викону­ються вимоги земельного та природоохоронного законодавства, а відсутність належного самовряд­ного контролю створює сприятливі умови для не­законного використання особливо цінних земель Сокальського району, їх самовільного захоплення, пошкодження та заподіяння незворотної шкоди існуючій екологічній системі.

Для усунення виявлених порушень у вказані органи місцевого самоврядування прокуратурою району внесено подання.

Іван  КАЛЬКА,
прокурор прокуратури Сокальського району.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!