Головна / Стислий огляд подій / Нехай з ними завжди буде музика…

Нехай з ними завжди буде музика…

У районному Народному домі м. Сокаль відбулися урочистості, приурочені випуску вихованців Сокальської школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

79 випускників – таким щедрим є цьогорічний «ужинок» мистецької школи. Зокрема, 28 випускників закінчили фортепіанне відділення, 12 – художнє, стільки ж хореографічне, сім – струнне, п’ять – відділу музичного мистецтва естради, шість – народних інструментів. І вперше у цьому році, дев“ять – театральне.

Вручення свідоцтв про позашкільну освіту супроводжував духовий оркестр учнів та викладачів школи під керівництвом Петра Криштофа. Опісля відмінники навчання та учні, що брали активну участь у культурномистецьких заходах школи, району, області, нагороджені грамотами.

Із закінченням школи мистецтв випускників привітав директор Ярослав Стефанишин, який побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя і творчого злету в майбутньому. І хоч більшість із них не пов’яжуть своє життя з музикою професійно, все ж роки навчання та здобута мистецька освіта допоможуть їм відчувати свою причетність до мистецтва, до прекрасного світу музики, танцю, живопису.

Настоятель храму смт. Жвирка, отець Петро Звір, син якого також є цьогорічним випускником школи мистецтв, долучившись до вітань, побажав гарного майбутнього, злиття в гармонії з собою і Богом, адже мистецтво лише сприятиме утвердженню віри, бажанню творити добро. Від імені учнів випускниця фортепіанного відділення Марта Пузич подякувала адміністрації школи, викладачам за їх нелегку працю, за терпіння, любов, чисті ноти та акорди радості буття, подаровані дітям за роки навчання.

Опісля, присутні мали нагоду послухати урочистий концерт, який підготували випускники. Нехай музика завжди звучить у їх серцях.

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!