Стислий огляд подій

Пилосос для басейну своїми руками

Якщо ви є щасливим володарем плавального басейну, то вам, як нікому іншому відомо, що за ним необхідно належним чином доглядати. Такий догляд полягає в постійній фільтрації та дезинфекції води, а також прибирання і чищення чаші від бруду. Саме останньої складової ми б хотіли приділити увагу. Не залежно від типу водойми (вуличний чи закритий) в нього, в будь-якому випадку, потрапляє сміття із зовнішнього середовища. В основному це проявляється у вигляді нальоту на стінках чаші і осідання мулу на дні. Що б позбавиться від цих неприємностей, потрібно використовувати пилосос для басейну. Їх існує кілька типів:

– Автоматичний
– Напівавтоматичний
– Ручний

Останній варіант найдешевший, так як його ви збираєте своїми руками. І так, для такого пилососа вам знадобиться: вакуумна донна щітка, міцний гнучкий шланг, телескопічна штанга, щітка для чищення стін. Збирається все дуже просто. Пилососних шланг підключається до фільтраційної установки через спеціальний отвір у скиммре. На протилежний кінець шланга кріпимо вакуумну донну щітку. Далі, за допомогою спеціальної кліпси, все це пристосовуємо до телескопічної розсувний штанзі. Коли конструкція зібрана, включаємо фільтраційну систему, беремо в руки штангу і починаємо пилососити так само, як ви пилососите вашу квартиру.

Знайти і купити такий набір аксесуарів можна дуже легко. Всі предмети мають стандартні розміри і перерізу і продаються в безлічі магазинів. Але, не дивлячись на те, що пилосос для басейну своїми руками дешевше, ніж його автоматичні і напівавтоматичні аналоги, він має і ряд недоліків. Подумайте самі, його потрібно постійно збирати і розбирати, шукати місце для зберігання купи аксесуарів. А найголовніше, вам постійно треба витрачати як мінімум годину часу на прибирання, а справа ця не така вже й легка, як може здатися на перший погляд. Ще одне, про що не слід забувати, так це те, що аксесуари дуже швидко зношуються, ламаються і псуються. Тому купувати нові щітки, штанги і шланги потрібно буде частенько, так що не думайте, що ваша економія буде дуже суттєвою.

Якщо купити вже готовий автоматичний або напівавтоматичний робот для басейну, можна уникнути безлічі проблем і головного болю, а в чомусь навіть і виграти. Всі сучасні роботи для прибирання басейну являють собою цілком самостійний автономний апарат, який самостійно, без стороннього втручання, здатний виробляти швидку і якісну прибирання чаші водойми. Від вас буде вимагатися тільки, включати їх в роботу. Хоча на сьогоднішній день існують моделі, для яких можна програмувати час включення і виключення.

Купуючи вже готовий автоматичний пилосос для басейну, ви зможете:

Уникнути багатьох незручностей з безліччю аксесуарів
Отримати чистий якісно прибраний водойма
Присвятити більше часу собі і вашим близьким

Тому не варто економити на своєму здоров’ї і шукати складні вирішення простих питань.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.