Стислий огляд подій

Ранок на Львівщині розпочався з повітряної тривоги: на щастя загроза не справдилася

Сьогодні, 18 лютого, о 08:40 сирени знову повідомили про повітряну тривогу. Небезпека вже минула. У нашій області все закінчилося без ракетних ударів.

Напередодні, 17 лютого, сирени двічі сповіщали про повітряну тривогу – о 13:45 та о 15:43. В обох випадках була загроза ракетних ударів з рoсiї. Небезпека не справдилася.

«Але є телеграм-канали, які під час повітряної тривоги повідомили про вибухи на Львівщині, тому ще раз прошу: перегляньте, на кого ви підписані. Не дозволяйте собою маніпулювати», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 117 людей. До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1218 осіб.

У загальноосвітній школі Радехівської громади Червоноградського району відкрили відремонтований спортзал. Роботи розпочали у 2021 році. За два роки на це пішло 6,6 млн грн, з них 5,5 млн грн – кошти обласного бюджету та понад 1 млн грн – кошти місцевого бюджету. Фото з відкриття та більше інформації: https://loda.gov.ua/news/55441

«Бродівська громада Золочівського району отримала дизельний генератор потужністю 80 кВт для КП «Бродиводоканал». Передав його UNICEF. Стрийщина також отримала допомогу від UNICEF. За сприяння Львівської ОВА освітнім закладам району невдовзі передадуть 85 бойлерів. Навчальні заклади Самбірщини отримають від цього ж фонду обігрівачі», – зазначив Максим Козицький.

Голос Сокальщини на GoogleNews