Головна / Стислий огляд подій / Розширено коло суб’єктів

Розширено коло суб’єктів

Реєстраційна служба Сокальського районного управління юстиції повідомляє, що 5 квітня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)». Законом розширено коло суб’єктів, яким надано повноваження з прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. 

Відтепер на законодавчому рівні закріплена можливість здійснення цих повноважень посадовими особами органів місцевого самоврядування, адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, нотаріусами. Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: райдержадміністрація, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Також, Законом з часу набрання ним чинності запроваджено диференційований підхід у визначенні розміру адміністративного збору, що залежить від площі об’єкта нерухомого майна, права на який заявлені до державної реєстрації, а також від того, заявником є фізична чи юридична особа. Визначається розмір адміністративного збору у відсотковому відношенні до мінімальної заробітної плати, яка, згідно зі статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» складає з 1 січня – 1218 гривень; з 1 грудня – 1378 гривень.

Олег ЛАЩУК, начальник реєстраційної служби Сокальського РУЮ.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!