Стислий огляд подій

Реформування органів прокуратури

15 грудня 2015 р. розпочала роботу Червоноградська місцева прокуратурa, територіальна юрисдикція якої поширюється на три адміністративно-територіальні одиниці, а саме Жовківський, Сокальський райони та м. Червоноград. Центр Червоноградської місцевої прокуратури знаходиться в м. Жовква (вул. Св. Трійці, 10). Одночасно ліквідовано прокуратури Жовківського, Сокальського районів та Червонограда.

Генеральним прокурором України призначено керівника Червоноградської місцевої прокуратури – Олега Телефанка. Крім цього, прокурором Львівської області призначено першого заступника керівника Червоноградської місцевої прокуратури та двох заступників.

Згідно з розподілом обов’язків працівників Червоноградської місцевої прокуратури, перший заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Шокало забезпечує виконання функцій прокуратури на території Червонограда, заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Віталій Плекан на території Жовківського району, заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук – на території Сокальського району.

Керівником Червоноградської місцевої прокуратури організовано особистий прийом громадян у трьох адміністративно-територіальних одиницях. Так, жителі Жовківського району можуть звернутись на особистий прийом до керівника Червоноградської місцевої прокуратури щовівторка з 9.00 до 13.00 год., жителі м. Червоноград – щосереди з 10.00 до 13.00 год., що за адресою: м. Червоноград, вул. Святого Володимира, 15; жителі Сокальського району – кожну середу з 14.00 до 17.00 год. за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 157.

Крім цього, перший заступник керівника Я. Шокало здійснює особистий прийом громадян щосереди з 14.00 до 18.00 год., заступник В. Плекан – щосереди з 14.00 до 18.00 год., заступник керівника Я. Гарасимчук – щосереди з 9.00 до 13.00 год. Особистий прийом проводиться першим заступником та заступниками за вищевказаними адресами.

Крім цього, Червоноградською місцевою прокуратурою забезпечено можливість прийому звернень громадян в електронній формі. Всі бажаючі можуть подати звернення на офіційну електронну адресу Червоноградської місцевої прокуратури skarga_chervonograd@oblprok.lviv.уа

Ярослав ГАРАСИМЧУК, заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.