Головна / Стислий огляд подій / Ремонт ванної кімнати самостійно. Швидко, якісно ефективно

Ремонт ванної кімнати самостійно. Швидко, якісно ефективно

При ремонті у ванній кімнаті головне правильно закріпити трубопроводи , щоб не допустити можливих протікань , які можуть принести чимало неприємностей. Сьогодні прийнято використовувати пластикові труби , які досить легко встановлювати і з'єднувати між собою. Вони збираються за принципом дитячого конструктора . Навіть якщо ви ніколи раніше не займалися ні чим подібним , достатньо отримати одну усну консультацію , щоб зібрати трубопровід. Обов'язково передбачте місце для установки фільтра для води. Наприклад , система Гейзер проста в монтажі та подальшої експлуатації , а до того ж забезпечує максимальний рівень очищення води будь забрудненості. Для підвищення естетичних властивостей ванної кімнати можна заховати трубопровід в стіні або під гіпсокартоном , але обов'язково необхідно переконатися в тому , що немає протікання, а тільки після цього замурувати систему.

Проводка у ванній кімнаті – зона підвищеної уваги

Зоною підвищеної уваги у ванній кімнаті можна вважати електричну проводку , оскільки рівень вологості в даному приміщенні неймовірно високий. Тому фахівці рекомендують користуватися зниженою напругою . Наприклад , ті ж верхні світильники ( а сьогодні все частіше монтуються точкові пристрої , ефективно висвітлюють приміщення і забезпечують якісне підсвічування окремих елементів оформлення ) , живляться від понижуючого трансформатора. Дане обладнання встановлюється за межами ванної кімнати. Якщо в кімнаті буде встановлена ​​пральна машина , яка завідомо споживає багато електроенергії , то передбачте для неї трипровідних харчування , в якому один контакт є заземлюючим . Це дозволить значно підвищити рівень безпеку у ванній кімнаті. Інших електроприладів краще не використовувати. Та вони там і не потрібні. Адже той же фільтр для води – Гейзер або будь-який інший – не вимагає підключення до електрики.

Комунікації прокладені ? Приступайте до облицювання

Після того , як прокладете всі комунікації , можете приступати до облицювання поверхонь кімнати. Найчастіше в якості декорує матеріалу використовується керамічна плитка. Це оптимальний матеріал, що відрізняється підвищеною міцністю , а також стійкістю до надмірно вологому мікроклімату ванної кімнати. Сьогодні в будь-якому будівельному магазині представлено безліч різних марок плитки , але найкраще її купувати в інтернет- магазині – ціни там набагато нижчі. До речі , очищаючі воду системи також рекомендується купувати в спеціалізованих магазинах , наприклад в цьому – http://filtershop.com.ua/brands/nasha_voda . Перейшовши по вищенаведеної посиланням , ви зможете гарантовано вибрати якісний і довговічний фільтр. Проводячи облицювання , переконайтеся , що фільтр не ховається повністю або частково в стіну або під облицювання . Інакше ви не зможете його обслуговувати і міняти картриджі .

Завжди необхідний запас облицювання

Повертаючись до вибору керамічної плитки , відзначимо , що при її покупці необхідно передбачити певний запас матеріалу , який повинен становити не менше семи відсотків від загального обсягу. Він піде на обрізку і ймовірний бій , від якого ніхто не застрахований. Укладання плитку слід починати з кута і йти зверху вниз. При укладанні плитки слід користуватися чотирма основними правилами :

    уважність ;
    
точність ;
    
ретельність ;
    
неспішність .

Будьте уважні при монтажі , чітко дотримуючись положення плитки , відстань між нею і товщину шва , який становить два – три міліметри . Для забезпечення точного шва слід використовувати хрестики , що встановлюються по краях кожної плитки . Вони легко видаляються після засихання клею. На завершення монтажу плитки необхідно затерти шви.

І пам'ятайте , всі придбані матеріали повинні бути неймовірно якісними. Той же фільтр для води краще вибрати в інтернет- магазині. Це забезпечить довговічність та естетичність ремонту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!