Стислий огляд подій

Родину зміцнює любов

Цікавим і корисним був семінар «Сім’я і суспільство», який провів наш осередок Спілки багатодітних сімей «Щаслива родина». Він пройшов в Сокальській Малій академії. Перед жінками, а їх зібралося 32, виступили представники Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ та Львівської міської організації «Фонд захисту сім’ї» Юрій Борисенко та Олександр Савченко. Вони говорили про те, як відновити любов і порозуміння в сім’ї, допомогти дітям інтегруватися в суспільство та ін.

Проблемою в наших сім’ях є пияцтво, насильство. Чи повинна їх терпіти жінка? Як вийти з цих ситуацій? Про це говорили жінки, ділились своїм досвідом, підкреслювали, що в сім’ї дуже важливо спілкуватися в любові, вміти підтримати один одного. Алла Ковалик (Себечів), Оксана Пивоварчук (Поториця), Марія Размук (Жвирка), Віра Шепурко (Спасів) та інші взяли участь в дискусії на тему «Для чого дитині потрібен батько?». Жінки психологічно підтримали одна одну, збагатились знаннями, а також вирішили співпрацювати з львівськими організаціями.

Ми також їздили у львівський аквапарк (за це п’ятнадцять сімей дякують спонсору – ДП «Датський текстиль»). Чудові враження викликали в нас відвідини музею «Людина. Земля. Всесвіт». Жінки вирішили побувати в ньому ще раз, вже цілими сім’ями.

Світлана ЯБЛОНСЬКА, голова Сокальського осередку Спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.