Головна / Стислий огляд подій / Родину зміцнює любов

Родину зміцнює любов

Цікавим і корисним був семінар «Сім’я і суспільство», який провів наш осередок Спілки багатодітних сімей «Щаслива родина». Він пройшов в Сокальській Малій академії. Перед жінками, а їх зібралося 32, виступили представники Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ та Львівської міської організації «Фонд захисту сім’ї» Юрій Борисенко та Олександр Савченко. Вони говорили про те, як відновити любов і порозуміння в сім’ї, допомогти дітям інтегруватися в суспільство та ін.

Проблемою в наших сім’ях є пияцтво, насильство. Чи повинна їх терпіти жінка? Як вийти з цих ситуацій? Про це говорили жінки, ділились своїм досвідом, підкреслювали, що в сім’ї дуже важливо спілкуватися в любові, вміти підтримати один одного. Алла Ковалик (Себечів), Оксана Пивоварчук (Поториця), Марія Размук (Жвирка), Віра Шепурко (Спасів) та інші взяли участь в дискусії на тему «Для чого дитині потрібен батько?». Жінки психологічно підтримали одна одну, збагатились знаннями, а також вирішили співпрацювати з львівськими організаціями.

Ми також їздили у львівський аквапарк (за це п’ятнадцять сімей дякують спонсору – ДП «Датський текстиль»). Чудові враження викликали в нас відвідини музею «Людина. Земля. Всесвіт». Жінки вирішили побувати в ньому ще раз, вже цілими сім’ями.

Світлана ЯБЛОНСЬКА, голова Сокальського осередку Спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!